Zľava 25% na všetky nové kolekcie v obchode Urbanstore.sk

5.5.2019 - Expiruje: 16.5.2019

0 komentárov

, ,

úspešnosť 100%
Kupón:
 

Detail zľavového kupónu

Nakúpte v obchode Urbanstore.sk akýkoľvek produkt z nových kolekcií s použitím zľavového kupónu viď vyššie, nákup tak budete mať lacnejšie o 20%.

Platí naozaj na všetkých, okrem teda jednej výnimky – Under Armour.

Využite zľavový kód viď vyššie. Spolu s ním sa dostanete na konkrétnu podstránku obchodu UrbanStore, ktorá sa k tejto zľave viaže.

Platí od 6.5. do 16.5.2019.


 Ako uplatniť zľavový kupón?

Najprv kliknite vyššie na žlté tlačidlo "zobraziť". Tým sa na mieste, kde bol predtým nápis "zobraziť" ukáže hodnota zľavového kódu. Súčasne sa v novom okne prehliadača webových stránok otvoria stránky obchodu alebo služby, ku ktorej sa zľava viaže. Tam teraz môžete nakúpiť požadovaný tovar či vytvoriť objednávku na plánovanú službu. Akonáhle sa dostanete v objednávke na miesto, kde sa vás opýta na zadanie zľavového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odtiaľto. A to buď tak, že kód z týchto stránok prepíšete alebo pretože vám ho hneď uložíme do pamäte počítača, postačí pre jeho vyplnenie do patričnej kolónky stlačiť kombináciu klávesov CTRL + V. Najneskôr v ďalšom kroku objednávky sa vám zľava z celkového nákupu premietne.

 
 

0 komentárov k "Zľava 25% na všetky nové kolekcie v obchode Urbanstore.sk"