Zľava 10% na všetko v e-shope Bonprix.sk

úspešnosť 100%
Kupón:
 

Detail zľavového kupónu

Nakúpte v e-shope Bonprix.sk a po zadaní uvedeného zľavového kódu si užite zľavu 10% na celý váš nákup. Platí pre všetky nákupy – vyššie útraty nie je obmedzená.


 Ako uplatniť zľavový kupón?

Najprv kliknite vyššie na žlté tlačidlo "zobraziť". Tým sa na mieste, kde bol predtým nápis "zobraziť" ukáže hodnota zľavového kódu. Súčasne sa v novom okne prehliadača webových stránok otvoria stránky obchodu alebo služby, ku ktorej sa zľava viaže. Tam teraz môžete nakúpiť požadovaný tovar či vytvoriť objednávku na plánovanú službu. Akonáhle sa dostanete v objednávke na miesto, kde sa vás opýta na zadanie zľavového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odtiaľto. A to buď tak, že kód z týchto stránok prepíšete alebo pretože vám ho hneď uložíme do pamäte počítača, postačí pre jeho vyplnenie do patričnej kolónky stlačiť kombináciu klávesov CTRL + V. Najneskôr v ďalšom kroku objednávky sa vám zľava z celkového nákupu premietne.

 
 

2 Responses to “Zľava 10% na všetko v e-shope Bonprix.sk”

  • Mia 24.8.201510.32

    Zadala som kod na webe rano 24.8., cize v posledny den platnosti, a uz bol neplatny :(

  • admin 24.8.201513.30

    Bohužiaľ jeho platnosť vypršala skôr, na čo bohužiaľ nemáme žiadny vplyv. Našťastie však teraz existuje iná plnohodnotná náhrada vo forme inak znejúceho zľavového kódu v rovnakej výške.

 
 

2 komentárov k "Zľava 10% na všetko v e-shope Bonprix.sk"