Poštovné zadarmo už od 25 € na Bonprix.sk

úspešnosť 100%
Kupón:
 

Detail zľavového kupónu

V obchode Bonprix.sk stačí nakúpiť za 25 € a viac a použiť zľavový kód, ktorý vám tu ponúkame. Odmenou vám bude doprava úplne zadarmo.


 Ako uplatniť zľavový kupón?

Najprv kliknite vyššie na žlté tlačidlo "zobraziť". Tým sa na mieste, kde bol predtým nápis "zobraziť" ukáže hodnota zľavového kódu. Súčasne sa v novom okne prehliadača webových stránok otvoria stránky obchodu alebo služby, ku ktorej sa zľava viaže. Tam teraz môžete nakúpiť požadovaný tovar či vytvoriť objednávku na plánovanú službu. Akonáhle sa dostanete v objednávke na miesto, kde sa vás opýta na zadanie zľavového kódu, kupónu či poukazu, zadáte ten odtiaľto. A to buď tak, že kód z týchto stránok prepíšete alebo pretože vám ho hneď uložíme do pamäte počítača, postačí pre jeho vyplnenie do patričnej kolónky stlačiť kombináciu klávesov CTRL + V. Najneskôr v ďalšom kroku objednávky sa vám zľava z celkového nákupu premietne.

 
 

2 Responses to “Poštovné zadarmo už od 25 € na Bonprix.sk”

  • Andrea kurcik 25.6.201613.42

    Chcem zlavovy kod.

    • admin 26.6.201611.20

      Zľavový kód si môžete jednoducho zobraziť a použiť ho v obchode viď návod tu http://www.kuponzlavovy.com/ako-pouzivat-zlavove-kupony/. Zľavové kódy majú ale svoju platnosť a tento už platný nie je. Oplatí sa priebežne sledovať našu ponuku kódov. Priebežne uverejňujeme nové.

 
 

2 komentárov k "Poštovné zadarmo už od 25 € na Bonprix.sk"