Ako používať zľavové kupóny

Tento webový portál združuje pre vaše voľné použitie rôzne zľavové kódy, kupóny a zľavové akcie, s ktorými môžete ušetriť na svojich nákupoch v e-shopoch.

Ako sa na tieto zľavy dostať, ako s kupónmi nakladať, si prečítajte tu:

Zľavové záznamy sa tu delí predovšetkým na dve hlavné skupiny. Zľavové akcie a zľavové kódy.

1/ Zľavové akcie
Tu nie je potrebné podnikať žiadne ďalšie kroky. Nájdite si v katalógu vo vyhľadávaní medzi kategóriami, obchody alebo vo vyhľadávacom políčku vyššie danú zľavovú akciu, ktorá je pre vás zaujímavá, kliknite na žlté tlačidlo „využiť akciu“ a tým sa dostanete na konkrétnu podstránku akčné ponuky daného e-shopu. Potom už sa len riaďte podmienkami, ktoré sú priamo na e-shope pre danú akciu vyhlásené.

2/ Zľavové kupóny/kódy
Rovnakým spôsobom ako u zľavových akcií si na tomto katalógu nájdite zľavovú príležitosť, ktorá vás aktuálne zaujíma a v sekcii kupón kliknite na žlté tlačidlo „zobraziť“. V novom okne prehliadača webových stránok sa otvorí stránka e-shopu/služby, ku ktorej sa daný zľavový kód viaže. Teraz môžete v e-shope nakúpiť a vo vhodnej chvíli (väčšinou v košíku e-shopu alebo niekde v priebehu dokončovania objednávky) zadať do vstupného políčka onen zľavový kód, ktorým dosiahnete na zľavu pre svoju objednávku. Cena sa automaticky prepočíta – zníži.

A kde teda nakoniec onen zľavový kód je? Existujú dve možnosti. Buď sa vrátite na stránku kuponzlavovy.com (e-shop zostane otvorený súčasne v inom okne) a na mieste, kde ste pôvodne klikali na „zobraziť“ je teraz onen zľavový kód zobrazený. Alternatívne je tento kód tiež uložený vo vyrovnávacej pamäti počítača, takže ho stačí na stránke e-shopu vyvolať súčasným stlačením kláves CTRL + V.

Používaním zľavových kupónov šetríte za svoje nákupy v e-shopoch. Dnes už nemá zmysel nakupovať za plné ceny!

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom uplatňovania tohto katalógu sme vám k dispozícii na e-mailu info (zavináč) kuponzlavovy.com

 
 

0 komentárov k "Ako používať zľavové kupóny"